February 21, 2018 - February 27, 2018
February 24, 2018
Baseball
12:00 PM
Davis & Elkins
Mount Olive
12:00 PM
Emmanuel (Ga.)
North Greenville
12:00 PM
Erskine
Limestone
12:00 PM
Barton
King (TN)
1:00 PM
Belmont Abbey
Southern Wesleyan
3:00 PM
Davis & Elkins
Mount Olive
3:00 PM
Emmanuel (Ga.)
North Greenville
Men's Lacrosse
12:00 PM
Lynn
Limestone
2:00 PM
Queens (N.C.)
Mount Olive
3:00 PM
North Greenville
Tusculum
Men's Tennis
12:00 PM
Belmont Abbey
Radford
1:00 PM
Belmont Abbey
Anderson (S.C.)
2:00 PM
Emmanuel (Ga.)
Brewton Parker
2:30 PM
West Va. Wesleyan
Chowan
3:00 PM
Erskine
Southern Wesleyan
Men's Volleyball
12:00 PM
Lees-McRae
Mount Olive
2:00 PM
King (TN)
Barton
2:00 PM
Alderson Broaddus
Belmont Abbey
2:00 PM
Limestone
Coker
Softball
10:00 AM
Bloomsburg
Lees-McRae
@ Hartsville, S.C.
12:00 PM
Tiffin
Converse
@ Spartanburg, S.C. Mid-South Tournament
12:00 PM
Augusta
Barton
@ Mid-South Classic
12:30 PM
King (TN)
Charleston (W.V.)
12:30 PM
Coker
Lees-McRae
@ Byerly Park, Hartsville, S.C. Coker Spring Tournament
1:00 PM
Erskine
Flagler
1:00 PM
North Greenville
Newberry
2:00 PM
Brewton Parker
Emmanuel (Ga.)
2:00 PM
Young Harris
Belmont Abbey
2:00 PM
Augusta
Limestone
@ Mid-South Classic
2:00 PM
Georgia College
Converse
@ Duncan, S.C. 2018 Mid-South Tournament
2:00 PM
Carson-Newman
Mount Olive
@ Spartanburg, S.C. Mid-South Classic Tournament
3:00 PM
Erskine
Flagler
3:00 PM
North Greenville
Newberry
4:00 PM
Brewton Parker
Emmanuel (Ga.)
4:00 PM
Young Harris
Belmont Abbey
4:00 PM
Tiffin
Mount Olive
@ Spartanburg, S.C. Mid-South Classic Tournament
4:00 PM
Lincoln Memorial
Limestone
@ Duncan, S.C.
4:00 PM
Barton
UNC Pembroke
@ Duncan, S.C.
5:30 PM
King (TN)
Shepherd
@ Byerly Field
Women's Lacrosse
12:00 PM
North Greenville
Tusculum
12:00 PM
Tampa
Belmont Abbey
3:00 PM
Emmanuel (Ga.)
Newberry
3:00 PM
Barton
Erskine
4:00 PM
Mount Olive
Lenoir-Rhyne
Women's Swimming
Royal Open
hosted by Queens University in Charlotte, NC
Converse
Women's Tennis
10:00 AM
Methodist
Barton
10:30 AM
Erskine
Southern Wesleyan
1:00 PM
Belmont Abbey
Anderson (S.C.)
1:00 PM
Lees-McRae
Converse
3:00 PM
Emmanuel (Ga.)
Furman